(+420) 739 126 464
(+420) 222 541 223
info@sten-skrine.cz
 
Vzorková prodejna

Seifertova 85, 130 00 Praha 3

Czech English German Russian

Vyjádření klientů

warning: Creating default object from empty value in /var/www/web55/htdocs/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

René Šmerda

Velmi rád využívám této možnosti, abych napsal pozitivní referenci. Před několika měsíci jsme si s partnerkou nechali od vaší společnosti na míru udělat skříně do bytu. Spolupráce s vámi byla po celou dobu od konzultace, přes zaměření až po montáž – naprosto profesionální v tom nejlepším slova smyslu a s výsledkem jsme nadmíru spokojeni. Jsme velmi rádi, že jsme zvolili vaší firmu a můžeme vás ujistit, že vaše služby svým známým budeme doporučovat.

Rodina Cacarova

Myslím, že jsem náročný klient a konečně jsem si vybrala dobře. Máte velmi přehlednou a vkusnou webstránku a též milé a profesionální zaměstnance. Chválím jak pána, který nám dělal první zaměření, tak pána na druhém zaměření, paní Cipriánovou a také montážníky. A samozřejmě finální výrobek.

JUDr. Pavel Šprynar

Jako právník oceňuji jak u svých klientů, tak u obchodních partnerů, dochvilnost, solidnost, přesnost. To všechno jsem našel u Vaši firmy STEN s.r.o. vestavěné skříně. Na všem, co jsme domluvili, platilo. Poradenství, příjemné jednaní, vstřícnost, výroba a montáž, vše bylo profesionální. Tímto děkuji za dosavadní již několikaletou spolupráci a rád Vaši firmu doporučím.

MUDr. Venuše Bumbálková

Již při zadání a objednání zakázky na vestavěné skříně na míru, se pracovníci firmy STEN s.r.o., chovali velice ochotně, profesionálně a rychle. Výsledkem je nábytek, který jsem si představovala a přesně potřebovala.

Potřebujete poradit?

Neváhejte nás kontaktovat na čísle 739 126 464, e-mailem na info@sten-skrine.cz nebo prostřednictvím kontaktního formuláře