(+420) 739 126 464
(+420) 222 541 223
info@sten-skrine.cz
 
Vzorková prodejna

Seifertova 85, 130 00 Praha 3

Czech English German Russian

Služby architekta

Pokud máte jasno ve věci úložných prostor v novém bytě, rodinném domku nebo v dosavadním místě bydlení, můžete rovnou navštívit naší novou prodejnu na vestavěné skříně na míru v Praze 3, Seifertova 85. Tam Vám většinou na počkání připravíme projekt vestavěné skříně a její 3D vizualizaci.

Jestliže Vaší ambicí je volně stojící skříň na míru či vestavěná skříň ve výklenku, jejíž úlohou je upoutat pozornost a zároveň mít i téměř exaktně uspořádaný interiér, ve kterém každá věc bude mít své stálé místo, doporučujeme Vám službu bytového architekta.

Architekt Vám pomůže nejen s volbou typu vestavěné skříně na míru a jejího barevného provedení. Poradí Vám také, kde ve Vašem bytě tuto skříň umístit. Pokud ve větších domech či bytech není vyhrazená místnost na šatnu, může dojít k problému umístění vestavěné skříně na míru v obytném prostoru. Ne vždy se totiž stavbařům podaří vyčlenit dostatek výklenků pro vestavěné skříně. V tomto případě poradenství architekta je neocenitelné.

Vestavěné skříně na míru od architekta

Bytový architekt odborně poradí, jak velkou vestavěnou skříň je vhodné postavit v místnosti řešené jako ložnice, obývací pokoj nebo v ostatních částech obydlí. Posuvné dveře dávají úložným prostorům zcela novou tvář, proto by se jejich funkce neměla podceňovat.

Skoro každým rokem trh zaplavují nové materiály pro vestavěné skříně na míru a výplně pro posuvné i otočné dveře, které pomalu, ale jistě, začínají připomínat umělecká díla. Novinek v této oblasti stále přibývá.

A kdo jiný se v tom vyzná lépe než bytový architekt?

artDesign

  • ArtDesign - kuchyně, příklad 010
  •  
  • ArtDesign - kuchyně, příklad 008
  •  
  • ArtDesign - vestavěné skříně, příklad 001
  •  
  • ArtDesign - vestavěné skříně, příklad 037

Potřebujete poradit?

Neváhejte nás kontaktovat na čísle 739 126 464, e-mailem na info@sten-skrine.cz nebo prostřednictvím kontaktního formuláře