(+420) 739 126 464
(+420) 222 541 223
info@sten-skrine.cz
 
Vzorková prodejna

Seifertova 85, 130 00 Praha 3

Czech English German Russian
Pro osobní návštěvu a návrh kuchyní si prosím domluvte schůzku předem telefonicky nebo mailem.

Kuchyně na míru, kuchyňské studio STEN

kuchyně na míru, nábytek a vestavěné skříně na míru, kuchyně Praha

Ať už jako kuchař, pomocník, nebo při příjemném rozhovoru u stolu, v kuchyni trávíme každý den velké množství času. Kuchyně je zkrátka „srdcem“ domu či bytu. Aby vás však čas strávený v kuchyni opravdu bavil, vyplatí se přikládat jejímu vybavení patřičný důraz. Řadu věcí vám v praxi usnadní kuchyně na míru, jejíž výběr není složitý ani náročný – stačí navštívit kuchyňské studio. Podle čeho se při výběru kuchyně řídit?

Kuchyně by v první řadě měla odpovídat vašemu vkusu a stylu. Měli byste se tu však zároveň cítit dobře a pohodlně. S upřesněním vašich požadavků a nároků při výběru kuchyně na míru vám profesionálně pomůže naše kuchyňské studio. Zkušení odborníci ve studiu s vámi v klidu proberou vaše představy a navrhnou vám vhodná řešení.

Kuchyně na míru z kvalitních a funkčních materiálů

Díky dlouholetým zkušenostem s výrobou vestavěných skříní na míru víme, jak co nejpraktičtěji realizovat využitelné prostory i v menších místnostech. Samozřejmostí je u nás přesné zaměření prostoru a grafický 3D návrh s cenovým rozpočtem. V případě, že máte na kuchyni vyhrazené nižší finanční prostředky, umíme upravit a přepracovat naši nabídku tak, aby maximálně splňovala vaše potřeby a představy.

Při výrobě kuchyně na míru zohledňujeme veškeré vaše požadavky a dbáme na to, aby výsledek byl zkrátka perfektní. Naše kuchyně vlastní výroby jsou vždy z kvalitních a funkčních materiálů. Pro dvířka skříní, kování, rámy i pracovní desky používáme nejen prvotřídní výrobky – zavádíme také novinky a nové materiály. Kuchyni na míru si tak můžete vybrat z pestré škály materiálů v nejrozmanitějších barevných provedeních a v nejrůznějších kombinacích.

ZAJÍMAVÉ - DŮLEŽITÉ - PRAKTICKÉ

Konečná cena bez navyšování

Konečná cena bez navyšování

Naše cenová kalkulace vždy obsahuje cenu materiálu včetně dopravy, montáže a DPH tak, abyste ji mohli bez problému porovnat s konkurencí.
Serióznost a profesionalita

Serióznost a profesionalita

Se zákazníky jednáme vždy solidně a otevřeně. Naše nabídky nikdy neskrývají další vícenáklady a podivné položky.
Kvalita bez kompromisů

Kvalita bez kompromisů

Bez ohledu na aktuální slevy nikdy nepoužíváme při výrobě našich kuchyní méně kvalitní materiály. K tomu přidáváme odbornou montáž našich zkušených montážníků.
Vynikající poměr cena/přínos

Vynikající poměr cena/přínos

Skříně a kuchyně na míru vyrábíme už více než 15 let. Za tu dobu jsme pro naše zákazníky vypracovali optimální řešení jak z hlediska ceny, tak z hlediska kvality našich výrobků.

artDesign

  • ArtDesign - kuchyně, příklad 010
  •  
  • ArtDesign - kuchyně, příklad 005
  •  
  • ArtDesign - kuchyně, příklad 008
  •  
  • Kuchyně na míru

Potřebujete poradit?

Neváhejte nás kontaktovat na čísle 739 126 464, e-mailem na info@sten-skrine.cz nebo prostřednictvím kontaktního formuláře