(+420) 739 126 464
(+420) 222 541 223
info@sten-skrine.cz
 
Vzorková prodejna

Seifertova 85, 130 00 Praha 3

Czech English German Russian

O firmě

Společnost STEN s.r.o. se od samotného vzniku specializuje na produkci vestavěných skříní a zakázkovou výrobu nábytku.

Na českém trhu s nábytkem působíme již 15. rokem. Proto jsme pro naše klienty připravili mnoho atraktivních slev, akcí a dárků, které jistě přispějí k Vaši radosti z nových úložných prostor a ke spokojenosti s jejich vysokou kvalitou a atraktivním vzhledem.

VĚNUJTE PROTO ZVÝŠENOU POZORNOST VŠEM ODKAZŮM TÝKAJÍCÍM SE AKTUÁLNÍCH SLEV A AKCÍ.

Chceme, aby proces navrhování skříní nebyl úmorný a komplikovaný, ale aby se stal milou zábavou. Právě proto jsme vypracovali NOVÝ ONLINE NÁVRHÁŘ, který i z laika učiní schopného návrháře své vlastní nové skříně. Celý proces se tak stane příjemným a hlavně velice snadným.

Nejsou to jen prázdná slova či reklamní slogany. Naší prioritou bylo vždy poskytnout klientovi výrobek nejvyšší kvality za tu nejnižší cenu. Proto jsme se po několika letech rozhodli pro výrobu dveří pouze v hliníkovém, velice kvalitním rámu.

Spousta firem tento druh rámů považuje za vyšší standard či dokonce luxus. S tímto názorem zcela souhlasíme a firma STEN s.r.o. tyto rámy dodává svým klientům za podobnou cenu, kterou ostatní výrobci požadují za standardní ocelové rámy!

Ve výrobním procesu používáme vysoce kvalitní stroje, formátovací pily (tzv. Mercedes mezi pilami) a olepovačky hran ABS. Počítačem řízená pila garantuje přesnost řezu do 0,1 mm.

Přesná vstupní a výstupní kontrola materiálů hotových výrobků spolu s precizností produkce zaručuje kvalitu, kterou od nás očekávají ti nejnáročnější klienti.

Výsledkem spojení prvotřídní kvality a vysoce konkurenčních cen je stále rostoucí skupina zákazníků, kterým jsme byli doporučeni nebo si u nás sami opět objednali další skříně.

Přejeme Vám mnoho úspěchů a vhodnou volbu toho správného dodavatele Vašeho nového nábytku!

Kolektiv firmy STEN

Potřebujete poradit?

Neváhejte nás kontaktovat na čísle 739 126 464, e-mailem na info@sten-skrine.cz nebo prostřednictvím kontaktního formuláře